Vážení přátelé naši milí, 

 

léto je v rozletu, snad příjemném a radostném, a proto si Vás dovolujeme osvěžit několika informacemi, které třeba nasměrují Vaše prázdninové kroky na některý z našich koncertů, a spojíte tak příjemné s užitečnou návštěvou našich kulturních památek.
12. července zahrajeme na starobylém hradě Lichnice v rámci festivalu Folk na Lichnici. Na tomto místě přebýval i otec vlasti Karel IV., a tak by se Vaše návštěva mohla zařadit mezi další pamětihodnosti.
13. července v 17.00 se můžeme potkat v Újezdu u Brna, kde lze v parku naproti Sokolovny vyslechnout náš samostatný letní recitál. Bude-li pršet, tak v Sokolovně.

 

V srpnovém kalendáři je pro nás asi nejmilejší a nejtradičnější zastavení na Prázdninách v Telči, kde vystoupíme v neopakovatelné atmosféře zámeckého nádvoří 8. srpna ve večerních hodinách společně se skupinou Nezmaři.

Léto zakončíme a zároveň odstartujeme nový školní rok tradičně na nádvoří Staré radnice v Brně 1. září. Doporučujeme navštívit koncert s dětmi či vnoučaty, neboť by se mohly zaleknout příkladu těžkého života muzikanta, pasáčka koní a krav, vrávorání, štěkání a jiných poselství našich písní, a rozhodnout se pod tímto tlakem pro dobré studijní výsledky. V listopadu pak postačí už jen pohrozit návštěvou vánočního koncertu a pololetní vysvědčení je v suchu a s vyznamenáním :-)


Mějte se jako vždy půvabně a roztomile s vědomím, že my se na Vás budeme kdekoliv a kdykoliv těšit. Pěkné léto s příjemnými lidmi přejí

vaši Cimbálové.


P. S. V současnosti chystáme k vydání reedici našeho úspěšného alba Vrávorám. Toto multimediální CD-extra vychází především díky Vám již po několikáté, a tak si můžeme dovolit nachystat ho v novém grafickém provedení. CD bude zabaleno v dárkovém formátu digipack (z kartonu a plastového traye). Pokud byste měli pocit, že byste CD Vrávorám rádi užili jako neotřelý dárek pro Vaše přátele či partnery, lze ho opatřit logem Vaší firmy či firmičky již od 50 ks odběru za rozumnou cenu. Samozřejmě máte-li tyto aktivity. Omlouváme se za tuto obchodní nabídku, která není součástí našich písniček, ale patří k jejich životu jako svět kolem. V případě zájmu zavolejte na 777 660 613.