Přátelé naši milí,

psa by ven nevyhnal, a tak dovolte, abychom Vás vytáhli z tepla a klidu Vašich domovů. V měsíci květnu se Cimbal Classic představí v Brně hned na dvou zcela rozličných místech.

V rámci programu „Hvězdy nad Kraví horou" zahrajeme 23. května v areálu koupaliště na Kraví hoře. Začínáme v 19.00 a kromě ohňostroje, kterým bude zakončen celý večer, jistě nebude chybět ani naše píseň Koníčky, kravěnky (kde už jinde, že :-). Vstup volný.....

Zcela odlišnou kulisu i atmosféru bude mít náš komorní koncert, který se uskuteční 27. května v atriu domu na Jánské 12 (U tří knížat).

„Koncert pro oázu" začne v 18.00 a díky malému nádvoříčku a jemu odpovídající kapacitě, by mohla naše muzika vyznít jinak než obyčejně. V případě nepřízně počasí se přesuneme do místního členitého sklepení, a to pak bude skutečně neobyčejné. Pokud chcete mít jistotou sezení, zkuste kontaktovat paní Ing. Veroniku Maruškovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Budeme se těšit na setkání s Vámi a věřit, že „sejde z očí, sejde z mysli" nemá žádnou oporu tam, kde se zpívá a ještě se neumřelo..........

Vaši cimbálové

2014-hvezdy-nad-kh 01Cimbal Classic 27.kvetna